Комерційна нерухомість

Управляюча компанія «Мегаполіс»  надає комплексний сервіс в галузі управління, технічного обслуговування та експлуатації об'єктів комерційної нерухомості. Більш ніж 9-ти річний досвід роботи, високий професіоналізм спеціалістів та орієнтованість на вдосконалення галузі дозволили нам зайняти лідируючі позиції на ринку і заробити довіру наших клієнтів і партнерів.

Робота з нерухомістю для нас - це покликання. Кожен день ми робимо все для того, щоб поліпшити якість життя й умови праці наших клієнтів, забезпечуючи 100% сервісу на квадратний метр.

У той час як наша компанія займається управлінням Вашою нерухомістю, Ви можете сконцентруватися на ключових напрямках Вашого бізнесу.

Детальніше
Житлова нерухомість

Для власників житлової нерухомості співпраця з управляючою компанією - запорука спокою і комфорту. Вартість послуг приватної управляючої компанії значно нижча в порівнянні з цінами ЖЕКу, а рівень відповідальності та сервісу набагато вище. Управляюча компанія «Мегаполіс» гарантує своєчасне виконання договірних зобов'язань та надання вичерпних звітів про проведену роботу з технічного обслуговування та управління житлової нерухомості.

Висока якість надаваних послуг забезпечується досвідом успішної роботи. Ми використовуємо кращі міжнародні методики, а також власні розробки, що відповідають сучасним стандартам. Нами постійно розробляються нові рішення для поліпшення рівня сервісу.

 

Детальніше
Управляюча компанія "Мегаполіс"
Коротка статистика управляючої компанії
 
41
Кількість будинків
на обслуговуванні
125
Загальна площа будинків
під обслуговуванням, тис м2
6
Середній термін
обслуговування об'єктів, років