Збір і вивезення будівельного сміття

У комплекс послуг з надання виробничо-господарської діяльності для наших клієнтів може входити послуга збору та вивезення сміття . Збір і вивіз відходів, сміття - це просто необхідна і вимушена процедура для всіх об'єктів діяльності, обов'язки якої зможуть взяти на себе фахівці нашої компанії

Збір і вивіз твердих побутових відходів (ТПВ)

ТПВ - це побутове сміття: тверді речовини (пластмаса, папір, деревина, скло та ін.), Харчові відходи, що утворюються в процесі життєдіяльності людини. Послуги з вивезення ТПВ є одним з найбільш затребуваних послуг, так як є запорукою чистоти, порядку та гігієни навколишнього території.  Для такого роду послуги, наша компанія пропонує збір сміття, очистку приміщення (при необхідності), складування в контейнера і вивіз. Використовуються контейнера різних розмірів і місткості.

Збір і вивіз великогабаритних відходів

До великогабаритного сміття відносяться предмети побуту, які прийшли в непридатність: меблі, побутова техніка, віконні рами, двері і тп. З таким специфічним сміттям допоможуть впоратися, пропоновані нашою сервісною компанією, контейнера великих розмірів 8-20 куб.м. або встановлення бункера до 26 куб. м.  Для вивезення великогабаритних відходів використовується спеціалізована техніка, коли сміття накопичується, або самоскиди, коли сміття вивозиться один раз.

Збір і вивіз будівельного сміття

Будівельне сміття (цемент, пісок, порожня тара, цегла і т.п.), може залишитися не тільки після будь-якого будівництва, ремонту, але і накопичуватися в його процесі.  Наша компанія пропонує послугу збору, прибирання приміщення від будівельного, ремонтного сміття, а також послуги по його вивозу.   Для вивезення будівельного сміття використовується автомобілі ЗіЛ, КамАЗ, Газель, МАЗ різної місткості і вантажопідйомністю.

Вивіз сміття і відходів компанією « МЕГАПОЛІС »- це:

  • - Індивідуальний підхід до клієнта;

  • - Професіоналізм;

  • - Зручний графік робіт для клієнта;

  • - Оперативність і якісність.

Всі роботи виконуються сучасним обладнанням і технікою.  Довіртеся професіоналам компанії « МАГАПОЛІС », адже своєчасний вивіз ТПВ - запорука дотримання чистоти наших вулиць, будинків, скверів, парків, приватних секторів.

Управляюча компанія "Мегаполіс"
Коротка статистика управляючої компанії
 
41
Кількість будинків
на обслуговуванні
125
Загальна площа будинків
під обслуговуванням, тис м2
6
Середній термін
обслуговування об'єктів, років