Клінінг

Мешканці не багатьох багатоквартирних будинків можуть похвалитися тим, що прибирання сходових кліток, коридорів і ліфтів у їхньому будинку робить прибиральниця з управляючої компанії. У більшості випадків, цей обов'язок лягає на плечі самих мешканців.

Разом з цим, є вичерпний перелік послуг (наказ № 76 ДКЖКГ від 17.05.2005р.), які повинні надаватися в житловому будинку. У цей перелік входить миття вікон, підмітання підлог в під'їздах, а також інші послуги, які повинні проводитися з певною періодичністю. Послуги, найчастіше, включаються в оплату за квартиру, але насправді, їх не надають.

Мешканці на свій розсуд вирішують це питання: одні наймають прибиральницю для прибирання у під'їзді, інші здійснюють прибирання самостійно по черзі. Виходить, що за одну і ту ж саму послугу, вони платять двічі.

Прибирання в під'їздах регулюється правилами утримання жилих будинків та прибудинкової території (затверджені наказом Державного комітету України з питань житлово комунального господарства № 76 від 17.05.2005 року, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 25.08.2005 р. № 927/11207).

Правилами чітко встановлено щоденне прибирання у під'їзді яке включає наступні заходи: вологе підмітання сходів і майданчиків двох перших поверхів, миття підлоги кабіни ліфта, вологе прибирання місць перед сміттєпроводами на всіх поверхах.

Один раз на тиждень повинно проводитися вологе підмітання сходових маршів і майданчиків на всіх поверхах. Якщо будинок не обладнаний ліфтом і сміттєпроводом, то два рази на тиждень повинно проводитися вологе підмітання сходів і майданчиків вище другого поверху і два рази на місяць повинні митися всі сходові площадки і марші в будинку. Вологе прибирання кабіни ліфта, з витиранням стін, дверей, стелі і плафонів, повинна проводитися два рази на місяць. Якщо будинок обладнаний ліфтом і сміттєпроводом, то всі сходові площадки і марші, повинні митися один раз на місяць. З періодичністю два рази на рік повинна проводитися вологе протирання батарей і підвіконь. Один раз на рік миються вікна, протираються вологою ганчіркою стіни, плафони, двері, шафи електролічильників, поштові скриньки, стелі, віконні решітки, горищні сходи.

 

Якщо здійснювати такий план заходів по прибиранню Вам не під силу, варто задуматись над укладенням угоди про комплексне прибирання під’їзду, а працівники нашої компанії підберуть найкращі умови для співпраці.

Управляюча компанія "Мегаполіс"
Коротка статистика управляючої компанії
 
41
Кількість будинків
на обслуговуванні
125
Загальна площа будинків
під обслуговуванням, тис м2
6
Середній термін
обслуговування об'єктів, років