2017-03-30
Членство в Асоціації управителів житла

Асоціацією управителів житла України прийнято рішення про внесення «Управляючої компанії Мегаполіс» в реєстр управителів житла України.

За словами керівника управляючої компанії Володимира Вовка прийняте рішення є знаковим, адже професійних управителів на теренах Львова майже нема. Більшість мешканців багатоквартирних будинків цікавляться історією управителя, відтак присутність управляючої компанії Мегаполіс в реєстрі управителів житла України є важливим кроком в розвитку компанії та ринку комунальних послуг.

Варто також зазначити, що останнім часом послуги з управління ОСББ пробують надавати фірми та фізичні особи підприємці які жодним чином не представлені на ринку комунальних послуг, а тому варто застерегти мешканців від можливих шахраїв та обирати компанії з досвідом та участю в Асоціації управителів житла.

Довідка: Згідно реєстру управителів нерухомого майна на території міста Львова зареєстровано тільки одного управителя яким являється «Управляюча компанія «Мегаполіс» ( http://auz.org.ua/uk/ )