Про компанію

ПП УК «Мегаполіс» організація, що здійснює діяльність з управління житловими багатоквартирними будинками та об’єктами комерційної нерухомості.

Головною метою Управляючої компанії є створення сприятливих і безпечних умов проживання громадян. Ми досягаємо мету через поліпшення організації надання комунальних послуг, утримання та ремонту спільного майна громадян, власників приміщень багатоквартирних будинків.

Наша компанія у своїй діяльності керується 3-ма принципами.

1. Сумлінність:

2. Зворотній зв'язок:

3. Збереження фонду що обслуговується:

Мета компанії

  1. Забезпечення комфортного проживання мешканців багатоквартирних будинків, своєчасне і якісне виконання ремонтно-профілактичних робіт.

  2. Проведення модернізації інженерних внутрішньобудинкових комунікацій та обладнання, благоустрій прибудинкової території та місць загального користування.

  3. Зниження бюджетних витрат на утримання житла і комунального господарства, збільшення частки оплати населенням житла і комунальних послуг.

  4. Створення конкурентних умов при обслуговуванні житлового фонду.

Завдання компанії

  1. Забезпечення контролю надання споживачам комунальних та інших послуг.

  2. Утримання технічного обслуговування та поточного ремонту житлового фонду та прибудинкової території.

  3. Планування та організація робіт з технічного обслуговуванню, поточного та капітального ремонту житлового фонду, інженерного обладнання, об'єктів зовнішнього благоустрою.

  4. Забезпечення аварійно- диспетчерського обслуговування.

  5. Розробка порядку і методів експлуатації обслуговування житлового та нежитлового фонду, для підтримки їх  технічного стану.

Ми в Управляючій компанії «Мегаполіс» вважаємо, що будинок повинен бути місцем, куди хочеться повертатися. Місцем, де людина може відпочити, відновитися, щоб на наступний день з хорошим настроєм і новими силами взятися за роботу. Це здається нам дуже важливим.

Тому основним нашим завданням є створення території для Життя людей. Такої території, коли атмосфера Будинку відчувається вже при вході у двір.